Modifikace a optimalizace forem

Jsme schopni rychle a efektivně obnovit funkčnost vašich forem a přizpůsobit je novým požadavkům. Na základě inspekce a analýzy formy navrhujeme a provádíme tvarové modifikace, optimalizaci vtokové soustavy a změny v chladicím systému.

30 tun
Modifikujeme formy o hmotnosti až 30 t
163300 h
Roční výrobní kapacita společnosti
95 %
Máme spolehlivost plnění termínů 95 %

Poskytujeme komplexní servis forem, který zahrnuje generální opravy, provozní opravy, údržbu a rekonstrukce formy včetně tvarových modifikací

Naše týmy odborníků mají bohaté zkušenosti s opravami forem různých typů a velikostí a jsou vybaveny nejmodernějším strojním a technickým zázemím nástrojárny. Díky tomu jsme schopni provést kompletní opravy formy a obnovit její plnou funkčnost.

Opravy

Naše nabídka oprav forem zahrnuje širokou škálu služeb, jako je laserové navařování a mikronavařování, tvarové opravy, opravy dezénů, opravy hydraulických systémů, opravy topných systémů, chemické čištění chladicích okruhů, ultrazvukové čištění tvarů a měření průtoku chlazení. Všechny opravy jsou pečlivě dokumentovány v souladu s technickými standardy.

Laserové navařování a mikronavařování

Tvarové opravy, opravy dezénů

Opravy hydraulických systémů

Opravy topných systémů

Chemické čištění chladicích okruhů

Ultrazvukové čištění tvarů

Měření průtoku chlazení

Dokumentování technického servisu dle ČSN/EN ISO 9001:2015

Modifikace

Nabízíme také možnost tvarových úprav a inovací forem. Na základě inspekce a analýzy formy navrhujeme a provádíme tvarové modifikace, optimalizaci vtokové soustavy a změny v chladicím systému. Naším cílem je zlepšit funkčnost forem a dosáhnout optimálního výsledku v procesu vstřikování plastů.

Inspekce a analýza forem

Tvarové modifikace formy

Optimalizace vtokové soustavy

Změny v chladicím systému

Inovace a zlepšení funkčnosti forem

Servis

Poskytujeme kompletní servis forem, který zahrnuje nejen opravy a modifikace, ale také servis forem u zákazníka. Naši technici jsou připraveni reagovat na akutní a havarijní situace a poskytnout rychlou pohotovostní službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spolupracujeme také s renomovaným institutem Kunststoff-Institut Lüdenscheid, který nám poskytuje expertní poradenství v oblasti plastových forem.

Servis forem u zákazníka

Preventivní péče

Akutní a havarijní servis

Pohotovostní služba 24H/D, 7D/T

Expertní poradenství Kunststoff-Institut Lüdenscheid

Reference

Vstřikovací formy vyrábíme až do celkové hmotnosti 20 tun. Opravy a údržbu forem je možné realizovat až do hmotnosti 30 tun.

Proč spolupracovat s námi?

Rychlost

Projekty řídíme metodou CCPM (Critical Chain Project Management), která zajistí rychlý průběh činností bez ohrožení nákladů a kvality práce. Zajistíme zprovoznění vaší formy v nejkratším možném termínu.

Spolehlivost

Maximální důraz klademe na vysokou kvalitu služeb a dodržování smluvených termínů, abyste se mohli plně soustředit na vaši výrobu. Dlouhodobě dosahujeme 95% plnění prvních zákaznických termínů.

Flexibilita

Nabízíme komplexní služby od vývoje a výroby forem přes jejich opravy a modifikace až po pohotovostní servis. Vždy se vám flexibilně přizpůsobíme.

Zkušenost a odbornost

Máme dlouholeté zkušenosti, odborný tým a sledujeme nejnovější trendy. Vyhovíme vašim požadavkům a nebojíme se náročných výzev.

kontaktujte nás

Získejte více informací, nebo si rovnou objednejte naše služby. Napište nám přes kontaktní formulář. Ve společnosti Formy Tachov vám navrhneme a vyrobíme vstřikovací formy na míru.

Poptávkový formulář
Děkujeme. Vaše poptávka byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo během odesílání poptávky.
Prosím zkuste to znovu.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.