Vývoj a konstrukce forem

Vývoj forem a výlisků je pro nás klíčovým procesem. Podílíme se na vývoji inovativních technologií a využíváme metodu Mould Control Thermoplast, která zajišťuje stabilitu procesu vstřikování. Spolupracujeme s externím poradenstvím Kunststoff-Institut Lüdenscheid, abychom zajistili nejlepší výsledky a inovace ve vývoji forem.

Výroba, modifikace a servis forem | Formy Tachov s.r.o.
1000+
Celkově vyrobených forem
163300 h
Roční výrobní kapacita společnosti
20 tun
Vyrábíme formy o hmotnosti až 20 t

Specializujeme se na výrobu přepravek a transportních systémů s rychlým cyklem a vysokou disponibilitou

Jsme hrdí na naši dlouholetou zkušenost v tomto odvětví, během období 1995 až 2020 jsme vyrobili více než 400 forem na přepravky a transportní systémy.

Díky využití speciálních materiálů a standardizace konstrukce dosahujeme rychlého cyklu při výrobě forem. Průběžná doba výroby formy se pohybuje v rozmezí 6 až 10 týdnů. Naše přepravky a transportní systémy jsou navrženy tak, aby dosahovaly efektivního a spolehlivého provozu.

Naše kompetence zahrnují výrobu různých typů přepravek

Jsou to Niederboard (nízké přepravky), Hochboard (vysoké přepravky), IML (In-Mold Labeling), GID (Graficky identifikované díly), dvojnásobné formy na přepravky, kontejnery, palety a také provádění generálních oprav a dodávku náhradních dílů.

Niederboard, Hochboard (Standard, IS)

Kontejnery

Náhradní díly

IML, GID

Palety

Servis forem u zákazníka i v zámoří

Výroba dvojnásobných forem na přepravky

Generální opravy

Testy materiálů, Mould-Flow

Reference

Vstřikovací formy vyrábíme až do celkové hmotnosti 20 tun. Opravy a údržbu forem je možné realizovat až do hmotnosti 30 tun.

Proč spolupracovat s námi?

Rychlost

Projekty řídíme metodou CCPM (Critical Chain Project Management), která zajistí rychlý průběh činností bez ohrožení nákladů a kvality práce. Zajistíme zprovoznění vaší formy v nejkratším možném termínu.

Spolehlivost

Maximální důraz klademe na vysokou kvalitu služeb a dodržování smluvených termínů, abyste se mohli plně soustředit na vaši výrobu. Dlouhodobě dosahujeme 95% plnění prvních zákaznických termínů.

Flexibilita

Nabízíme komplexní služby od vývoje a výroby forem přes jejich opravy a modifikace až po pohotovostní servis. Vždy se vám flexibilně přizpůsobíme.

Zkušenost a odbornost

Máme dlouholeté zkušenosti, odborný tým a sledujeme nejnovější trendy. Vyhovíme vašim požadavkům a nebojíme se náročných výzev.

kontaktujte nás

Získejte více informací, nebo si rovnou objednejte naše služby. Napište nám přes kontaktní formulář. Ve společnosti Formy Tachov vám navrhneme a vyrobíme vstřikovací formy na míru.

Poptávkový formulář
Děkujeme. Vaše poptávka byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo během odesílání poptávky.
Prosím zkuste to znovu.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.