Výroba a zkoušení forem

Vyrobíme formy, které splňují přísné požadavky a specifikace průmyslových trhů. Sledujeme aktuální trendy a neustále inovujeme naše výrobní procesy, abychom vám mohli poskytnout moderní a efektivní řešení.

1000+
Celkově vyrobených forem
812 týdnů
Průměrná doba dodání nové formy je 8–12 týdnů
20 tun
Vyrábíme formy o hmotnosti až 20 t

Vyrábíme formy pro různá odvětví průmyslu

Díky našemu produkčně plánovacímu systému Workplan Enterprise a týmové práci dosahujeme efektivního projektového řízení a optimalizace výrobních procesů. Naše CNC/HSC strojní vybavení a automatizace výroby nám umožňují dosahovat vysoké kvality a přesnosti ve výrobě forem.

Vývoj a konstrukce

Vývoj forem a výlisků je pro nás klíčovým procesem. Podílíme se na vývoji inovativních technologií a využíváme metodu Mould Control Thermoplast, která zajišťuje stabilitu procesu vstřikování. Spolupracujeme s externím poradenstvím Kunststoff-Institut Lüdenscheid, abychom zajistili nejlepší výsledky a inovace ve vývoji forem.

Výroba

Vyrábíme formy pro automobilový průmysl, přepravky a transportní systémy, a technické díly. V automobilovém průmyslu se zaměřujeme na výrobu prototypových a sériových forem pro díly v interiéru, exteriéru a motorovém prostoru vozů. Naše formy jsou navrženy tak, aby zajišťovaly vysokou kvalitu výlisků a efektivní výrobní proces.

Zkoušení

Součástí našich služeb jsou kompletní výrobní zkoušky a certifikace vstřikovacích forem. Pečlivě testujeme kvalitu vyrobených forem pro odlévání a lisování plastů. Kontrolujeme provedení, detekujeme vady v materiálu a provádíme výrobní zkoušky, na kterých společně vyladíme váš výsledný produkt k naprosté dokonalosti.

Automobilový průmysl

Doplnit text, který bude dlouhý cca na jeden odstavec.

Prototypové nástroje

Sériové nástroje

Díly pro interiér vozu

Díly pro exteriér vozu

Díly do motorového prostoru

Celokalené formy

Přepravky a transportní systémy

Doplnit text, který bude dlouhý cca na jeden odstavec.

Prototypové nástroje

Sériové nástroje

Kontejnery

Palety

Generální opravy

Náhradní díly

Technické díly

Doplnit text, který bude dlouhý cca na jeden odstavec.

Výroba forem pro stavební prvky

Ruční a zahradní nářadí

Bílou techniku

Pohledové a zástavbové díly

a další..

Reference

Vstřikovací formy vyrábíme až do celkové hmotnosti 20 tun. Opravy a údržbu forem je možné realizovat až do hmotnosti 30 tun.

Proč spolupracovat s námi?

Rychlost

Projekty řídíme metodou CCPM (Critical Chain Project Management), která zajistí rychlý průběh činností bez ohrožení nákladů a kvality práce. Zajistíme zprovoznění vaší formy v nejkratším možném termínu.

Spolehlivost

Maximální důraz klademe na vysokou kvalitu služeb a dodržování smluvených termínů, abyste se mohli plně soustředit na vaši výrobu. Dlouhodobě dosahujeme 95% plnění prvních zákaznických termínů.

Flexibilita

Nabízíme komplexní služby od vývoje a výroby forem přes jejich opravy a modifikace až po pohotovostní servis. Vždy se vám flexibilně přizpůsobíme.

Zkušenost a odbornost

Máme dlouholeté zkušenosti, odborný tým a sledujeme nejnovější trendy. Vyhovíme vašim požadavkům a nebojíme se náročných výzev.

kontaktujte nás

Získejte více informací, nebo si rovnou objednejte naše služby. Napište nám přes kontaktní formulář. Ve společnosti Formy Tachov vám navrhneme a vyrobíme vstřikovací formy na míru.

Poptávkový formulář
Děkujeme. Vaše poptávka byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo během odesílání poptávky.
Prosím zkuste to znovu.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.