O nás

Specializujeme se na výrobu sériových forem, jejich modifikace a opravy.

Mimopracovní aktivity | Formy Tachov s.r.o.
812 týdnů
Průměrná doba dodání nové formy je 812 týdnů
1000+
Celkově vyrobených forem
95 %
Máme spolehlivost plnění termínů 95 %

Více než 50 let zkušeností

Formy Tachov s.r.o. čerpá z více než 50leté zkušenosti v oblasti vývoje, konstrukce, výroby a servisu vysoce technologicky náročných forem pro vstřikování plastů.

Společnost Formy Tachov s.r.o. vznikla v roce 1995 oddělením divize nástrojárny od Strojplast a.s.

Mise

Naším posláním je odborný a komplexní servis pro výrobce plastových dílů. Specializujeme se na vývoj, výrobu, opravy a optimalizace vstřikovacích forem. Dodáváme špičkové vstřikovací formy na plasty a pomáháme inovovat výrobní technologie. Velký důraz klademe na životní prostředí, ochranu přírodních zdrojů a efektivní využití výrobních materiálů. Máme ambici stát se nejrychlejším, nejflexibilnějším a nejspolehlivějším partnerem v rámci konceptu cirkulární ekonomiky neboli efektivního – Zero Waste – bezodpadového hospodářství.

Vize

V následujících letech budeme v maximální míře automatizovat výrobní technologie a zvyšovat kvalifikace pracovníků. Chceme se stát inovativní, automatizovanou a technologicky digitalizovanou společností, která naplňuje koncept Průmysl 4.0 a vyrábí produkty s vysokou přidanou hodnotou.

Strategie

Zefektivnění výroby forem v tradičních odvětvích – přepravky, transportní systémy a autodíly, implementací nápravných opatření z ukončených zakázek a efektivním zajištěním vstupů prostřednictvím prověřených dodavatelů.
Diverzifikace obchodních příležitostí, mimo tradiční odvětví (přepravky, transportní systémy a autodíly), aktivním oslovováním potenciálních partnerů a využitím moderních marketingových nástrojů. Automatizace výrobních procesů především v oblasti strojního obrábění kovů. Budování dlouhodobých obchodních vztahů na straně prodeje i nákupu, které povedou k ekonomické stabilitě, udržitelnosti a předvídatelnosti. Systematická výchova zkušených odborníků zajišťující všem pracovníkům možnost profesního, karierního a mzdového růstu.

  • Technologicky náročné formy do 20-ti tun

  • Sériové a prototypové formy pro automobilový průmysl, přepravky, transportní systémy, technické díly

  • Komplexní řetězec služeb od vývoje po servis

  • Obsluhované segmenty/tržní portfolio: automobilový průmysl, přepravky a transportní systémy, technické výlisky

  • FT Mould Control a FT Mould Doctor programy

  • Inovativní technologie: IML, GID, 2K, Family formy …

Zaměstnáváme více než 110 vysoce kvalifikovaných pracovníků

Chcete být součástí našeho týmu? Podívejte se na volné pozice.

Reference

Vstřikovací formy vyrábíme až do celkové hmotnosti 20 tun. Opravy a údržbu forem je možné realizovat až do hmotnosti 30 tun.

Proč spolupracovat s námi?

Rychlost

Projekty řídíme metodou CCPM (Critical Chain Project Management), která zajistí rychlý průběh činností bez ohrožení nákladů a kvality práce. Zajistíme zprovoznění vaší formy v nejkratším možném termínu.

Spolehlivost

Maximální důraz klademe na vysokou kvalitu služeb a dodržování smluvených termínů, abyste se mohli plně soustředit na vaši výrobu. Dlouhodobě dosahujeme 95% plnění prvních zákaznických termínů.

Flexibilita

Nabízíme komplexní služby od vývoje a výroby forem přes jejich opravy a modifikace až po pohotovostní servis. Vždy se vám flexibilně přizpůsobíme.

Zkušenost a odbornost

Máme dlouholeté zkušenosti, odborný tým a sledujeme nejnovější trendy. Vyhovíme vašim požadavkům a nebojíme se náročných výzev.

kontaktujte nás

Získejte více informací, nebo si rovnou objednejte naše služby. Napište nám přes kontaktní formulář. Ve společnosti Formy Tachov vám navrhneme a vyrobíme vstřikovací formy na míru.

Poptávkový formulář
Děkujeme. Vaše poptávka byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo během odesílání poptávky.
Prosím zkuste to znovu.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.