MODIFICATION AND OPTIMIZATION OF MOULDS

We are able to quickly and efficiently restore the functionality of your moulds and adapt them to new requirements. Based on the inspection and analysis of the mould, we design and implement shape modifications, optimization of the inlet system and changes in the cooling system.

30 tonnes
We can modify moulds weighing up to 30 t
163300 h
Annual production capacity of the company
95 %
We have a deadline reliability of 95%

Poskytujeme komplexní servis forem, který zahrnuje generální opravy, provozní opravy, údržbu a rekonstrukce formy včetně tvarových modifikací

Naše týmy odborníků mají bohaté zkušenosti s opravami forem různých typů a velikostí a jsou vybaveny nejmodernějším strojním a technickým zázemím nástrojárny. Díky tomu jsme schopni provést kompletní opravy formy a obnovit její plnou funkčnost.

Opravy

Naše nabídka oprav forem zahrnuje širokou škálu služeb, jako je laserové navařování a mikronavařování, tvarové opravy, opravy dezénů, opravy hydraulických systémů, opravy topných systémů, chemické čištění chladicích okruhů, ultrazvukové čištění tvarů a měření průtoku chlazení. Všechny opravy jsou pečlivě dokumentovány v souladu s technickými standardy.

Laserové navařování a mikronavařování

Tvarové opravy, opravy dezénů

Opravy hydraulických systémů

Opravy topných systémů

Chemické čištění chladicích okruhů

Ultrazvukové čištění tvarů

Měření průtoku chlazení

Dokumentování technického servisu dle ČSN/EN ISO 9001:2015

Modifikace

Nabízíme také možnost tvarových úprav a inovací forem. Na základě inspekce a analýzy formy navrhujeme a provádíme tvarové modifikace, optimalizaci vtokové soustavy a změny v chladicím systému. Naším cílem je zlepšit funkčnost forem a dosáhnout optimálního výsledku v procesu vstřikování plastů.

Inspekce a analýza forem

Tvarové modifikace formy

Optimalizace vtokové soustavy

Změny v chladicím systému

Inovace a zlepšení funkčnosti forem

Servis

Poskytujeme kompletní servis forem, který zahrnuje nejen opravy a modifikace, ale také servis forem u zákazníka. Naši technici jsou připraveni reagovat na akutní a havarijní situace a poskytnout rychlou pohotovostní službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spolupracujeme také s renomovaným institutem Kunststoff-Institut Lüdenscheid, který nám poskytuje expertní poradenství v oblasti plastových forem.

Servis forem u zákazníka

Preventivní péče

Akutní a havarijní servis

Pohotovostní služba 24H/D, 7D/T

Expertní poradenství Kunststoff-Institut Lüdenscheid

REFERENCES

We produce injection moulds up to a total weight of 20 tonnes. Repairs and maintenance can be carried out on moulds with a weight of up to 30 tonnes.

WHY WORK WITH US?

Speed

We manage projects using the CCPM (Critical Chain Project Management) method, which ensures the rapid progress of activities without compromising costs and quality of work. We will make sure your mould is up and running as soon as possible.

Reliability

We place maximum emphasis on high quality service and meeting agreed deadlines so that you can concentrate fully on your production. We have a long-term record of 95% in terms of meeting customer delivery deadlines.

Flexibility

We offer comprehensive services from mould development and production through mould repair and modification to emergency servicing. We are always able to adapt to your needs.

Experience and expertise

We have many years of experience, an expert team and we follow the latest industry trends. We meet your requirements and are not afraid of difficult challenges.

CONTACT US

Get more information or order our services directly. Contact us via the contact form. At Formy Tachov, we design and manufacture customized injection moulds for you.

Inquiry form
Thankyou. Your inquiry has been successfully sent.
Oops! Something went wrong while sending the request. Please try again.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.