Technolog zkoušení forem (seřizovač) M/Ž

Základní informace
Oldřichov 82, 347 01 Tachov
30 - 40 tis. Kč
Ihned nebo dohodou
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Hlavní náplň

• Příprava vstřikovacího stroje na zkoušení forem

• Zkoušení forem

• Zajištění plastikářské výroby (zpravidla se jedná o nulté série) na zkušebně forem

• Spolupráce s ostatními útvary při optimalizaci forem

• Předání forem v provozu zákazníkovi

Požadavky

• SŠ vzdělání technického směru nebo vyučení v podobném oboru

• vhodné i pro začínající absolventy

• technické uvažování

• manuální zručnost

• aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

• zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou

• zázemí stabilní společnosti

• mzdu dle zkušeností 30 - 40 tis. Kč

• + výkonnostní bonus a další benefity

• 21 dní dovolené

• příspěvek na dovolenou, dopravu a penzijní připojištění

• bezúročné půjčky, finanční sociální výpomoci

• podpora při zapracování a v profesním růstu

• poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně

• příjemné pracovní prostředí

• vyžití v mimopracovních aktivitách

Chcete u nás pracovat?

Zaujala vás některá z našich pozic? Neváhejte nás kontaktovat. Napište nám o kterou pozici máte zájem nebo rovnou zavolejte.

Kontaktujte nás
Děkujeme. Zpráva byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání zprávy.
Prosím zkuste to později znovu.