Pomocný konstruktér CAD M/Ž

Základní informace
Oldřichov 82, 347 01 Tachov
Až 40 000 Kč
Ihned nebo dohodou

Hlavní náplň:

  • určení rozměrových norem a jakosti materiálu
  • zpracování konstrukční dokumentace pro výrobu náhradních dílů
  • zpracování konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka
  • vydávání požadavků na nákup materiálu, normalizovaných dílů a příslušenství pro zajištění výroby forem
  • jednoduché změnové řízení v oblasti konstrukčních změn
  • předání platné dokumentace pro výrobu a stažení neplatných výkresů
  • archivace konstrukční dokumentace a zabezpečení její ochrany před ztrátou, zničením nebo zneužitím

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • technické uvažování, prostorová představivost
  • aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní společnosti
  • mzdu dle zkušeností a jazykových znalostí až do výše 40 000 Kč + výkonnostní bonus a další benefity
  • 21 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou, dopravu a penzijní připojištění
  • bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
  • podpora při zapracování a v profesním růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně
  • vyžití v mimopracovních aktivitách

Chcete u nás pracovat?

Zaujala vás některá z našich pozic? Neváhejte nás kontaktovat. Napište nám o kterou pozici máte zájem nebo rovnou zavolejte.

Kontaktujte nás
Děkujeme. Zpráva byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání zprávy.
Prosím zkuste to později znovu.