Základní informace
Oldřichov 82, 347 01 Tachov
35 - 45 tis. Kč
Ihned nebo dohodou

Hlavní náplň

• Dokončování a sestavování nových forem s vysokými nároky na přesnost

• Dohotovení funkčního tvaru forem a vyleštění do zrcadlového lesku před i po tepelném zpracování

• Lícování tvarových dílů forem

• Samostatné nástrojařské práce při opravách vstřikovacích forem s vysokými nároky na přesnost

• Úprava forem po zkoušení

Požadavky

• vyučen v oboru nebo v příbuzném oboru

• schopnost týmové spolupráce

• zkušenost, samostatnost, přesnost, důslednost, flexibilita

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti

• mzdu dle zkušeností 35 - 45 tis. Kč

• + výkonnostní bonus a další benefity

• 21 dní dovolené

• příspěvek na dovolenou, dopravu a penzijní připojištění

• bezúročné půjčky, finanční sociální výpomoci

• podpora při zapracování a v profesním růstu

• poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně

• příjemné pracovní prostředí

• vyžití v mimopracovních aktivitách

Chcete u nás pracovat?

Zaujala vás některá z našich pozic? Neváhejte nás kontaktovat. Napište nám o kterou pozici máte zájem nebo rovnou zavolejte.

Kontaktujte nás
Děkujeme. Zpráva byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání zprávy.
Prosím zkuste to později znovu.